Через поради МВФ Україна - найбідніша країна Європи

12 октября 2018, 22:55
Лідер Радикальної партії
5
304

Почитайте новий звіт МВФ: Україна – найбідніша країна Європи!


 І за рівнем розвитку економіки і за рівнем заробітних плат поступились навіть Молдові. А в Світовому Банку зазначають, що з таким економічним ростом Україні знадобиться 100 років, щоб наздогнати Польщу. Це і є справжній результат економічної політики нинішньої влади на чолі з Президентом Порошенком та справжня оцінка усім порадам та умовам від того самого МВФ та інших іноземних кредиторів!

На відміну від Порошенка, я пропоную радикальний економічний прорив, щоб вирвати українців із лабетів бідності. Наш Антикризовий план розвитку економіки – https://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fwww.slideshare.net%2fgalasyuk%2fss-74324750. – це реальне підвищення реальних доходів українців через залучення масштабних інвестицій та розвиток власної промисловості. Поради і вимоги з-за кордону, які роблять нас бідними і залежними, я рішуче відкину без жодних вагань, звідки б вони не йшли!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: МВФ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,заробітна плата
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.