Ніхто не буде спати, коли я говоритиму про Україну

27 вересня 2018, 18:44
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
199

Президент Порошенко у своєму тривалому виступі на Генасамблеї ООН жодного разу не згадав про Будапештський меморандум і необхідність його виконання перед Україною.

Це за нього зробив президент Польщі Дуда.

Я абсолютно впевнений, що вперте ігнорування Порошенком Будапештського меморандуму – це не випадковість, не дурість і не забудькуватість, а навмисна його дія. Очевидно, щоб догодити сильним світу цього і не змушувати їх щоразу червоніти за невиконані обіцянки, Порошенко вступив у змову і взяв на себе зобов‘язання замовчувати Будапештський меморандум. Така політика Президента суперечить національним інтересам України, адже це єдиний міжнародний документ з гарантіями ядерних держав Україні. Порошенко також ні разу не нагадав нашим американським партнерам про укладення прямої військової оборонної угоди між США і Україною поза НАТО, відповідне звернення до Конгресу Верховна Рада проголосувала за моєю ініціативою ще навесні 2017 року.

Порошенко – дуже поганий переговірник, хоч і добре знає англійську, і не здатен ефективно відстоювати перед світом національні інтереси України. Його виступи настільки фальшиві і лицемірні, що навіть міністр Клімкін заснув під час виступу Порошенка в ООН.

Я буду у тисячу разів краще і ефективніше захищати інтереси українців перед світом. Силою слова і переконання я змушу наших партнерів поважати і виконувати свої зобов‘язання за Будапештським меморандумом. І абсолютно точно ніхто не буде спати, коли я говоритиму про Україну!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: НАТО,ООН,Польща,парламент,Будапешт,РПЛ,Радикальна партія,меморандум,Україна,Петро Порошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.