Все моє життя – боротьба!

11 сентября 2018, 21:47
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
79

Перед президентськими виборами влада використовує антикорупційні органи для дискредитації політичних опонентів.

Замість того, щоб реально боротися з корупцією – Порошенко особисто дає вказівки фальсифікувати проти мене звинувачення.

Це вже не вперше влада вдається до таких брудних методів політичної боротьби проти мене і моєї команди. Але, на відміну від Порошенка, я живу чесно і не порушую закон. Саме тому всі вигадані проти мене раніше справи лопалися, як мильні бульбашки. Так буде і цього разу!

Все моє життя – це боротьба. У 90-х та на початку 2000-х я зазнав репресій як опозиційний журналіст, але захистив своє чесне ім’я, вигравши справу в Європейському суді з прав людини. Мене переслідувала і регіоналівська влада, але нічого не змогла пред’явити. Моя зброя – чесність! Нікому не зламати ні мене, ні мою залізну команду. На нашому боці правда, Господь і багатостраждальний народ України. Тому тільки вперед і ми переможемо!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Петро Порошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.