Україні - бути!

23 августа 2018, 18:38
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
87
Україні - бути!

Зі святом, українці!


У травні 1990 році в Ічні на Чернігівщині – поряд у Борзні я вчився у школі-інтернаті – ми з моїм вже, на жаль, покійним другом, відомим радіожурналістом Анатолієм Туркенею підняли перший у ті роки синьо-жовтий прапор над районним будинком культури – стяг нашої волі і єдності. За це менти нас пов’язали і кілька годин тримали у райвідділі до “з’ясування обставин”.

А у липні того ж 1990 я мав честь брати участь у піднятті синьо-жовтого прапора в Києві на Хрещатику і написав про цю історичну подію замітку до газети “Молода гвардія”, в якій працював кореспондентом.

Наш прапор – це знамено нашої боротьби. Це оберіг нашої Соборності. Це символ нашої свободи і Незалежності. Ми, українці, повинні берегти і шанувати цю святиню нашої державності.

Із цим прапором наш народ нині здобуває свою Незалежність і Соборність у війні на Донбасі. Наш прапор обов’язково гордо майорітиме в Криму, Донецьку і Луганську!

Україні – бути!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: РПЛ,прапор,Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,Чернігівщина,незалежність,Крим,державність,соборність,Луганськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.