Мої опоненти брешуть, що я авторитарний та жорсткий лідер, а в нашій партії – повна тиранія.
Залізна дисципліна, відповідальність – так! Але команда наша демократична. Всі знають, що я люблю собак. А от мій заступник Віктор Галасюк любить котів. Всі знають, що я щиро вболіваю за «Шахтар». А наш Ігор Мосійчук – за «Динамо». Але ж ні Віктора, ні Ігоря за таке «ухилення від генеральної лінії» досі не виключили з фракції і партії. Так де ж тиранія?!
А залізний порядок я відновлю в Україні однозначно. Кому подобається той безлад, який зараз розвела слабка влада? Від цього хаосу страждає кожен українець!
![1](https://shamotiy.files.wordpress.com/2018/08/1.jpg?w=568&h=415)
![2](https://shamotiy.files.wordpress.com/2018/08/2.jpg?w=502&h=656)
Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.