Жетон в метро по 8 гривень - це занадто!

25 июля 2018, 11:09
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
124

Двократне подорожчання проїзду в громадському транспорті для киян є неприпустимим.


Люди економили і їздили в забитих вагонах метро та в переповнених тролейбусах в 30-градусну спеку не від хорошого життя. Багато хто їхав в інший кінець міста, щоб купити подешевше огірки чи порічки, зробити консервацію, зварити варення на зиму. А з такими цінами на проїзд багато не зекономиш. Подорожчання транспорту змусить багатьох ходити пішки чи обирати між обідом і проїздом.

Але ніхто з влади не спустився до людей і не спитав, як вони тепер зводять кінці з кінцями. Ніхто, крім мене. Вирішив поїхати на ефір Newsone на метро, а заодно дізнатись думку українців про політику влади.

Висновок однозначний – підвищення цін люди не тягнуть. Ні на метро, ні на комуналку, ні на ліки і продукти першої необхідності. Вимагаю від влади припинити знущатися над людьми, не принижувати їх. Потрібно розвивати економіку, створювати робочі місця з гідними зарплатами і розвивати комунальний транспорт за рахунок податків місцевих підприємств, а на тягнути з кишень українців останнє.

 

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: метро,Радикальна партія,Київ,Україна,Олег Ляшко,кияни,громадський транспорт,метрополітен,підвищення вартості проїзду
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.