Ніж у спину від «партнерів»

19 июля 2018, 15:38
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
140

З сьогоднішнього дня Єврокомісія ввела додатковий збір на нашу металургійну продукцію. Коли квоту буде вичерпано, виробники змушені будуть платити мито у 25% від вартості товару.


https://ua.korrespondent.net/business/economics/3991540-yes-vviv-kvoty-na-11-vydiv-metaloproduktsii-ukrainy

Чому європейські чиновники це зробили? Бо вони хочуть купувати український металобрухт, а не готові вироби. З того часу, як наша команда добилася ухвалення закону про підвищене мито на вивіз металобрухту, Єврокомісія тиснула, щоб його скасували. Їм це не вдалося, тому вони мстяться нашим виробникам – розпочали сумнівне розслідування і запровадили мито. Очевидно, що постраждають від цього 300 тисяч українців, які працюють у галузі.

В очах європейців Україна – це сировинна колонія, де можна за копійки купувати сировину. Ми не станемо сильними, поки не почнемо відстоювати власні інтереси.
Я вимагаю від влади розпочати реалізацію нашого плану розвитку економіки, який передбачає, зокрема, протекціоністську політику щодо вітчизняного виробника. Наш закон «Купуй українське, плати українцям» забезпечить державними замовленнями наших металургів.

Захистити людей праці – мій обов’язок. Я зроблю усе можливе, щоб українці мали роботу і можливість достойно жити у рідній країні.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Єврокомісія,квоти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.