Порошенко має обрати - з ким він?!

18 июля 2018, 20:37
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
112

Прем‘єр Гройсман підписав позитивний висновок уряду на мій закон про криміналізацію контрабанди лісу і звернувся до Президента Порошенка підписати цей закон.

Відповідно до Конституції України Президент до 24 липня має визначитися, як йому бути. Я знаю, що в оточенні Порошенка є люди, які агітують його під будь яким приводом заветувати мій закон. Аналогічна історія була із моїм законом про мораторій на вивіз лісу-кругляку за кордон: Порошенко всупереч Конституції не підписував закон більше 90 днів. Мені довелося говорити з ним з цього приводу кілька разів і переконувати (!!!) Президента підписати закон, щоб захистити українські ліси від варварської вирубки.

Якщо Порошенко знову наступатиме на ті ж граблі, це значить, що він бере на себе всю відповідальність за шалену контрабанду лісу з України. Коли ж закон буде підписано – контрабандистам світить до 12 років тюрми. Порошенко має обрати – з ким він?!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,контрабанда,закон,Радикальна партія,Володимир Гройсман,ліс,Петро Порошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.