Чому рух “ЧЕСНО” бреше про Карплюка?

24 червня 2018, 14:26
Власник сторінки
голова політичної партії «Нові обличчя»
1
1325
Чому рух “ЧЕСНО” бреше про Карплюка?

У наш час інформаційних технологій, маніпулюючи інформацією, легко знищити будь-якого політика.

На жаль, саме для кампанії чорного піару, спрямованої на боротьбу з моїм політичним рейтингом, окремі скандальні піарщики використали Рух “Чесно”. Фінансуючись авторитетними міжнародними організаціями, цей громадський рух використовує кошти донорів, щоб банально розправлятися з політичними опонентами. Багато політиків після “наїздів” з боку руху “Чесно” відмовчуються, аби ще більше собі не нашкодити. Втім, я не мовчатиму, адже ті організації, що фінансують цей рух, повинні знати правду.

Особливо активно використовує рух “Чесно” його багаторічна координаторка, екс-журналістка Ірина Федорів. Використовує, здебільшого, для боротьби зі мною та членами і депутатами політичної партії “Нові Обличчя”, яку я очолюю. На сайті руху “Чесно” майже кожна стаття Ірини Федорів присвячена саме мені, місту Ірпінь та моїм однопартійцям. Чи співпадіння це? І чи знають платники податків США та ряду європейських країн, як фінансована ними Ірина Федорів за їхні кошти намагається розправитися з командою міста Ірпінь, яке своїм прикладом показало, що Україна має право на успіх та розвиток?

На сайті руху «Чесно» мене віднесено до списку так званих фігурантів антикорупційних розслідувань. Активісти закидають мені шахрайські афери, посилаючись, як самі зазначають, тільки на «інформацію журналістів». Тобто, журналіст руху “Чесно” Ірина Федорів посилається на інформацію журналіста “Сайту громади Приірпіння”, який і належить самій Ірині Федорів. Щоб уникнути відповідальності за поширення відвертої брехні, у своїх публікаціях вони аж надто часто прикриваються словами «нібито» і «начебто», а також посилаються на міфічних інтерв’юйованих, на кшталт, “Микола з Коцюбинського”, “Євген з Ірпеня” чи “Олексій з Бучі”. При цьому, жодних документальних підтверджень своїх слів не наводять. Нижче приводжу ряд фактів, які рух «Чесно» або ж навмисно перекрутив, або ж не перевірив інформацію (яка є доступною у відкритих джерелах і її дуже легко можна було перевірити).

 

 

1. Рух «Чесно» пише: «Засновницею ТОВ “Сарафан” (яке здійснювало кілька років тому будівельні роботи в Бучі – авт.), начебто була мати Володимира Карплюка Зоя». Моя мати ніколи не була засновницею ТОВ “Сарафан”. І директором теж – ніколи. Останній раз вона мала відношення до цього підприємства як юридичної особи майже 25 років тому. При цьому тоді ТОВ “Сарафан” не здійснювало жодних будівельних робіт. Та Ірину Федорів і псевдорозслідувачів з руху “Чесно” це не цікавить.

2. «За повідомленням журналістів, пізніше ТОВ “Будрегіонінвест”, Карплюк та Олег Яцюк уклали договір на будівництво житла в м. Буча та стали власниками квартир в збудованих ЖК», - ще одна брехня від «Чесно». ТОВ «Будрегіонінвест» ніколи не укладало жодних договорів з Яцюком. Це не більше, ніж хвора уява місцевих псевдоактивістів. А начебто «копії» документів, які гуляють інтернетом, - фотошопні старання моїх політичних опонентів.

3. Наступний плід бурхливої фантазії: «Також, за інформацією журналістів, у 2012 р. Карплюк очолював рекламне агентство, яке, начебто, займалось будівництвом в т.ч. ЖК “Новатор”, а засновником ТОВ “Новатор” був Василь Яцюк». Ніколи в житті не існувало ніякого ТОВ «Новатор», яке очолював Яцюк.

4. «Чесно» переконує, що «вказаним забудовником (ТОВ «Будрегіонінвест») зведені такі житлові комплекси: “Новатор”, Варшавський двір”, “Річ Таун”, “Родинний”, “Буча Квартал”, “Центральний”, “Почаївський”. З усіх вказаних житлових комплексів ТОВ «Будрегіонінвест» було забудовником тільки ЖК «Варшавський двір». Все інше – некомпетентність журналістів.

5. Ще один міф - про виділення 10 гектарів землі. Ні одне з підприємств, якими я управляв, жодного разу не отримувало землі (ні у власність, ні в оренду) від Бучанської міської ради (як і від будь-яких інших рад чи державних структур). Цю інформацію теж легко було перевірити, але, повторюсь, «Чесно» свідомо зманіпулювала неперевіреною інформацією.

6. А тут зовсім примітивна маніпуляція від «Чесно»: «Мери Бучі та Ірпеня протягом 2006-2012 років незаконно роздали “жирні” ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва». При цьому всім достеменно відомо, що мером Ірпеня я став тільки в жовтні 2014 року і не міг жодним чином роздавати землі Ірпеня та Бучі, не будучи міським головою цих міст.

7. «Виявилось, що впродовж 2013-2015 років мер Ірпеня мав бізнес у Польщі, проте не вносив його до своєї декларації» - а тут рух «Чесно» навіть не намагався перевірити брехню програми «Схеми». Будучи мером, я не займався бізнесом в Польщі, як і в Україні. До речі, інформація, яку оприлюднили «Схеми» теж була частиною маніпуляції. Зокрема, зверніть увагу, що в опублікованому ними документі в статуті мого підприємства в Польщі було аж 109% власності ))) Це щось новеньке для всього світу. Я дійсно був співзасновником підприємства у Польщі, але: а) вийшов зі складу засновників ще до того, як став міським головою; б) поінформував правоохоронні органи України, заповнивши відповідні документи, що був співвласником підприємства за кордоном. Тобто, дотримався всіх необхідних процедур.

 

 

8. І на завершення – легенда про мінімізацію оподаткування проданих мною квартир: «Як виявили журналісти, під час продажу майна в договорі зазначалась ціна в 4 рази нижча, що зменшило кількість податків, які необхідно було сплатити в державну казну». Цікавим був факт декларування майна представником руху «Чесно» Іриною Федорів, яка задекларувала придбання квартири під Києвом за 59 доларів за метр квадратний. У своїх виправданнях Федорів розповідала про курс долара та інші нісенітниці. Якщо брати курсове  порівняння - я продавав своє майно дорожче, ніж купувала Федорів. Але представникам руху «Чесно» це не цікаво. Адже у журналістиці кумівство процвітає не менше ніж у політиці.

Виникає питання, то чому ж рух, який вимагає чесності від інших, так нахабно бреше сам? І чому рух “Чесно” фінансує чорномедійну діяльність Федорів, яка за рахунок платників податків США бореться з політичними опонентами та власними політичними фобіями? Чесної відповіді, думаю, ми не отримаємо…

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ирпень,Чесно,рух Чесно,"Чесно"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.