Радикали проти колишніх-Христинівку трясе!

20 июня 2018, 12:19
Владелец страницы
політичний експерт, письменник
0
139

Інстинктивне бажання деяких осіб з нашого нешанованого політикуму будь-що утриматися біля такого бажаного корита до глибокої старості грає з ними злі жарти. Інакше можна подумати тільки одне: депутатам з “Відродження” добряче напекло голову, і вони самі не знають, що діють.

Як ще можна пояснити те, що сталося в Христинівці? Тільки так.

Тому що коли глянути на ситуацію виважено і спокійно, одразу помічаєш: “офіційна версія” не має під собою ніякісінької основи.

Депутата від Радикальної партії Олега Баштана звинувачують у п”яній бійці.

І що в результаті цієї бійки жінка потрапила до лікарні.

Правда? З точністю до навпаки. Жінка справді потрапила до лікарні. Але це дружина самого Баштана, якій зламали щелепу. Натомість, та, що вдає з себе жертву, відбулася незначними подряпинами.

Пишуть: Баштан з компанією пиячили і напали на перехожих. Показують відео. Зняте з трьох смартфонів, неначе великодню службу.

Правда? Гляньте це відео. Без коментарів, без роз”яснень деяких центральних каналів. Просто достатньо увімкнути мізки. І відкрити очі.

На відео бійки Баштана немає. Його просто немає. Чоловік стояв собі в стороні, і взагалі не просторікував ні з ким. І взагалі вони вели себе тихо, відзначаючи закінчення фестивалю, доки їх не дістали.

У кожній подібній справі одразу треба ставити головне питання: Кому вигідно?

А тут відповідь просто лежить на поверхні.

Хто був центральним нападаючим у команді провокаторів?

Тхекхвондист-сбушник Сидорчук з партії “Відродження”.

Хто почав першим крутитися у лікарнях та підкидувати “правильні” версії того, що сталося, і нещадно закидати камінням будь-кого, хто не був згоден? Кореш Сидорчука - Роман Похольчук, з того ж таки “Відродження”.

Які видання першими отримали свіжу інформацію, коли герої цієї історії , умовно кажучи, ще навіть до лікарні не дісталися?

Ось і все. І всі гучні заяви екс-регіоналів у фейсбуці та ютубі про те, що, люди, відкрийте очі — не більше ніж психологічна метода роблення твоїх співбесідників ідіотами.

А Олега просто підставили. І хоча зроблено це вкрай недолуго, - брехні багато людей вірять.

Останні роки нас привчили: будь-яку брехню можна представити у вигляді істини в останній інстанції. Сьогодні вже ніхто навіть не заморочується наж правдоподібністю ситуації, яку розгойдують. Приклад з Бабченком — як-то кажуть, на ліцо. Тепер маємо ще й приклад з Олегом Баштаном. І до виборів подібного буде стільки, що ми просто не встигатимемо все запам”ятовувати.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.