Сироти не гірші!

21 февраля 2018, 15:28
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
89
  Сироти не гірші!

Історію Кості Бурого із Гусавки Менського району знає вся Чернігівщина.


Батьки його покинули, хлопець жив із бабусею і до останнього за нею доглядав. У 13 років (тільки подумайте!) залишився у хаті зовсім сам. Ходив до школи, а після уроків займався господарством – тримав корову, птицю, порався на городі. Коли мій соратник Василь Амельченко розповів мені усе це, я одразу поїхав до нього. Ми тримали зв’язок і допомагали, чим могли. Підтримали його рішення вступити до Чернігівського ліцею, а пізніше до Харківського університету цивільного захисту.

Сьогодні на зустрічі із курсантами я його побачив. Сильний, дорослий і скромний. Завжди таким був. Пишаюся. Знаю, що він доб’ється усього, чого захоче. Бо сироти нічим не гірші за дітей, у яких є родини. Якщо хтось не вірить – хай подивляться Костю Бурого і Олега Ляшка.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Чернігівщина,курсанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.