Будьте добрішими!

19 лютого 2018, 18:49
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
2
100
Будьте добрішими!

Пару років тому я взяв Квітку в притулку в Умані, прочитав про цю красуню у фб.


Зараз у мене сім собак, із них 3 дворняжки. Я з радістю ділюся з вами фотографіями цих неймовірних живих створінь. Я справді дуже люблю собак, а моя Мама любить котів.

Але деякі мені дорікають, що я мав би допомагати людям, а не собакам, птичкам чи комусь ще. Як лідер партії і фракції я роблю все від мене залежне, щоб допомогти українцям і щоб Україна стала сильною Державою, шанованою усіма в світі. Але я переконаний, що той, хто не любить тварин, ніколи нічим не допоможе і людям, бо в нього кам‘яне бездушне серце!

У мене велике живе серце, в якому вистачає місця усім – і людям, і собакам, і всім іншим. Полюбіть і ви братів наших менших і ви побачите, як ваше життя стане світлішим. Злість і заздрість ведуть до бідності і хвороб. Тому будьте добрими і щирими!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.