Життя людини - це найвища цінність!

2 февраля 2018, 17:52
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
2
83

83 000 пожеж загасили у минулому році співробітники ДСНС по всій країні. Це не статистика. Це врятовані життя тисяч людей!


За підтримки моєї команди із 3000 до 7000 гривень зросла мінімальна зарплата працівників ДСНС лише за минулій рік. Це не цифра. Це повага держави до людей, які щодня ризикують своїм життям!

Вперше за 10 років у бюджеті виділено 90 мільйонів гривень на придбання житла. Цього не вистачить на квартири для усіх рятувальників. Але це початок.

Мільярд гривень – на пожежні машини і вертольоти цього року. Це дорогоцінні секунди, щоб дістатись до пожежі. Дорогоцінне обладнання, щоб перемогти вогонь. Сучасна техніка, яка врятує і самих пожежників!

Я відвідав щорічний публічний звіт ДСНС і мав велику честь подякувати рятувальникам за їх важку працю. Я щиро вдячний цим мужнім героям за врятовані життя людей!Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.