Якого птаха упустили, йолопи!

31 января 2018, 21:55
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
377

Втеча агента російського ГРУ під журналістським прикриттям Гужви в Австрію – це дуже серйозний провал наших спецслужб.

Я знаю, що СБУ і військова розвідка отримали залізні докази, що Гужва здійснював збір таємної інформації в інтересах Росії і напряму зливав сепарам інформацію про пересування наших військових на Донбасі, в результаті чого були загиблі. Однак, незважаючи на ці докази, Гужву не заарештували, хоча я неодноразового про попереджав, і дали можливість утекти, а прокурори начебто забули звернутися до суду за продовженням йому міри запобіжного заходу.

Я упевнений, що втеча цінного ворожого агента, яким насправді був Гужва – це не непрофесійність, а зрада!! І стала можливою в результаті спецоперації, у якій була задіяна російська агентура в наших спецслужбах. Цей надзвичайний провал має бути ретельно розслідуваний. Гужву можна було обміняти на наших заручників в Росії, натомість зрадники дали можливість йому втекти.

Я вимагатиму закритої доповіді в парламенті керівників спецслужб і Генпрокуратури з цього ганебного провалу.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,спецслужби,Ігор Гужва,Страна.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.