Зовнішня політика Президента Порошенка - провальна!

27 января 2018, 13:25
Лідер Радикальної партії
0
225

Яскрава ілюстрація до заяви Президента Порошенка про “чудові відносини” з Трампом: у Давосі американський президент зустрівся з президентом Руанди, але через брак часу не зустрівся з Порошенком.


Як би Порошенко не намагався переконати українців у протилежному, але факти – річ уперта: зовнішньополітична політика нашого Президента провальна! Ніколи так не принижували нашу Україну, як при Порошенку. Тому що ніде в світі не поважають жебраків, слабаків і олігархів при владі. Тому після переговорів із президентом Казахстану Трамп провів спільний брифінг, а наш Президент після зустрічі з Трампом стояв за огорожею Білого дому, як сирота, знову обманюючи українців.

Щоб ніхто в світі більше не насмілився принижувати Україну і порівнювати з Руандою, треба бути сильними, у першу чергу економічно. Такою і буде моя президентська політика: сильна Україна, сильна економіка, сильна армія і дипломатія, відмова від зовнішніх запозичень, ставка на власний потенціал.

На відміну від Порошенка я вірю в Україну і українців! І ця віра дає мені велику силу і упевненість у обраному шляху!!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: РПЛ,Дональд Трамп,Радикальна партія,Україна,політика,Петро Порошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.