Чернігівцям – роботу і зарплату!

20 декабря 2017, 18:03
Лідер Радикальної партії
1
59
Чернігівцям – роботу і зарплату!

Провів робочу зустріч з головою Чернігівської обласної організації Радикальної партії Олегом Авер’яновим.


Головна тема – соціально-економічний розвиток мого рідного краю. Завдяки нам наступного року Чернігівщина отримає 120 млн гривень. Обговорили, які об’єкти інфраструктури найбільше потребують реконструкції.

Також обговорили стан пожежної авіації. Ми добилися замовлення для «Мотор Січ» на 400 млн гривень на виготовлення пожежних гелікоптерів. Також моя команда бореться за виділення коштів на житло для пожежників. Вибили 15 мільйонів на добудову гуртожитку на 48 квартир для Ніжинського авіаційного загону. Доручив тримати на контролі.

Пообіцяв розібратися з проблемою затягування видачі дозволу на видобуток газу для Гнідинського газопереробного заводу. Наша команда добилася зниження ренти на видобуток газу до 6%, щоб збільшити обсяг видобутку. Більше власного газу – нижчі тарифи.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.