Дорогу - молодим!

10 грудня 2017, 19:33
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
147

Сьогодні відбувся перший Всеукраїнський з’їзд Молодіжного крила Радикальної партії.

На жаль, за станом здоров’я не зміг бути присутнім на цій, без перебільшення, історичній події. Але подумки був поряд з моєю командою. Мої колеги Дмитро Лінько, який відповідає за цей напрям, Андрій Лозовий, Ігор Мосійчук, Василь Амельченко, Олексій Ленський дали професійні настанови прийдешньому поколінню.

Молодіжне крило Радикальної партії – це новий паросток міцного дерева нашої політсили, яке я з однодумцями висадив лише 6 років тому. За цей час дерево хворіло, деякі гілки довелось обрізати, але це лише зміцнило садженець і дозволило йому рости далі.

Головою Молодіжного крила РПЛ було обрано Ігоря Бєлова. До Виконкому увійшли найкращі представники молодіжки, які за короткий період вже встигли себе проявити в партійній роботі: Зоряна Качур, Тетяна Телих, Ілля Андрійчук, Олена Бригинець, Влад Мельник, Олександр Гергель, Роман Побурко.

Певен, українська молодь підніме нашу державу. В той час, як нинішня влада залучає до керівництва корешів-варягів, які розвалюють країну зсередини – я забираю найкращу молодь і веду до влади. Бо лише українці повинні керувати Україною.

Саме тому ми відстоюємо політику економічного націоналізму, яка дозволить відродити виробництво, промисловість, створити робочі місця, в тому честі, на селі, дати українцям роботу і зарплату. Наш законопроект “Купуй українське, плати українцям” – це фундамент цієї політики, яку ми розпочали, а ви маєте продовжити.

Ми хочемо, що молодь була освіченою і здоровою, саме тому, навіть в часи війни, ми не дозволяємо скоротити видатки на ці сфери.

Тільки молодь здатна змінити нашу країну. Так, як зробила це взимку 2013-14 років. Молодь, яка не зіпсована посадами при державній кормушці. Молодь, яка сповнена віри, мрій та ідей. Молодь, яка не шукає кращої долі за океаном, а залишається тут не заради чогось, а попри все. І мені надзвичайно приємно, що ця молодь в моїй команді.

При кожній зустрічі я бачу, що ви є гідними провідниками ідеології, яка розпочалася за Франка і продовжується за Ляшка. Але і я вчуся у вас. Певен, разом ми створимо нову, сильну й багату державу!Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Іван Франко,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Ігор Мосійчук,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.