Солодкі обіцянки президента і реальність

2 декабря 2017, 12:44
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
149

Сьогодні на зустрічі з бізнесом Президент роздавав солодкі обіцянки.


1) ВИМОГА ПРЕЗИДЕНТА ЗМЕНШИТИ СИЛОВИЙ ТИСК НА БІЗНЕС

Цікаво до кого ця вимога, коли сам Президент контролює майже усі силові структури держави? Всі силові структури мають працювати на національну безпеку та порядок замість взаємного поборювання, від якого у людей вже голова обертом!

2) ПРЕЗИДЕНТ ПІДТРИМУЄ ЗАМІНУ ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК ПОДАТКОМ НА ВИВЕДЕНИЙ КАПІТАЛ З 2019 РОКУ

Хибна та небезпечна ідея руйнівна для економіки! Бюджет недоотримає понад 40 млрд грн на рік і за це заплатять не 1000 великих підприємств, на які приходиться 90% податку на прибуток, а мільйони простих українців, за чий рахунок і планується цей бенкет!

Для розвитку промисловості і економіки потрібні потужні інвестиційні стимули, а не зниження загального рівня оподаткування, яке вдарить по бюджету та кишеням мільйонів українців! Я про це неодноразово заявляв. Сподіваюсь що Верховна Рада дослухається до моїх аргументів і не підтримає цю аферу!

Тим більше, що командою РПЛ давно запропоновані корисні для економіки та безпечні для бюджету інвестиційні стимули, у тому числі законопроекти про 3-річну розстрочку імпортного ПДВ (№6514) та зняття ввізних мит (№5276) з усього виробничого обладнання. І це кардинально інший підхід! По-перше, стимулювання лише нових інвестицій із збереженням існуючої податкової бази. По-друге, ставка на промисловість і науково-дослідницьку діяльність, тобто на “нову економіку” і “економіку знань”. По-третє, відсутність загрози фіскального колапсу чи ризиків втрати масштабних податкових надходжень до держбюджету.

3) ПРЕЗИДЕНТ ПРОПОНУЄ ПРОДОВЖИТИ МОРАТОРІЙ НА ПЕРЕВІРКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ НА 2018 РІК

Мораторій на перевірки, який на цей рік виборола саме команда Радикальної партії, був тимчасовий вимушений захист для малого бізнесу до створення нової системи перевірок. Але ж не можна насаджувати в країні анархію! Коли анархія та безконтрольність – падають будинки, люди масово отруються неякісними продуктами, діти гинуть у пожежі в дитячих таборах.

З 1 січня вступає в дію якісно нова система держнагляду й контролю, співрозробником якої є і мій заступник з економічної політики Віктор Галасюк. Нова система містить низку революційних новацій, які повністю знімають потребу у продовжені мораторію: презумпція правомірності дій підприємця, обмеження частоти та тривалості перевірок, повна прозорість перевірок для суспільства на веб-сайті ДРС, заборона на повторні перевірки за тим же фактом, мінімальна санкція при першому порушенні.

Треба боротись з корупцією та бюрократією, але це не означає створювати хаос! Державний контроль має бути бути прозорим, необтяжливим та справедливим.


Інвесторам потрібні не солодкі обіцянки, а доступна інфраструктура, додаткові ринки, податкові стимули та дешевші кредити! Не кажучи вже про захист власності, справедливе правосуддя та гарантії стабільності. Це те, що наша команда пропонує в Антикризовому плані розвитку економіки!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.