Змусимо владу поважати національного виробника!

15 ноября 2017, 21:53
Лідер Радикальної партії
1
61

Комітет з питань економічної політики підтримав наш з Віктором Галасюком і Альоною Кошелєвою історичний законопроект “Купуй українське, плати українцям!”.


Назва говорить сама за себе. Ми хочемо, щоб “Антонов”, “Мотор Січ”, Харківський тракторний, Львівський автобусний заводи та усі інші більше виробляли і більше продавали. Це робочі місця, це зарплати для українців, це податки до держбюджету.

Звісно, не так просто буде протистояти лобістам закордонних компаній, коли справа дійде до його ухвалення у сесійній залі. Навіть представник міністерства економрозвитку висловився проти нашого закону, бо вони там звикли торгувати Україною та національними інтересами. А ми закликаємо торгувати українською продукцією! Ми пропонуємо створювати робочі місця для українців, а не для іноземців. Змусимо владу поважати національного виробника!

Дякую голові профільного комітету Андрію Іванчуку за те, що став на бік українців та підтримав нашу важливу ініціативу.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.