Щоб щось ділити – треба заробляти!

13 ноября 2017, 13:26
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
67

Всупереч закону більше 10 років не оновлюється склад ЦВК.

Всупереч закону півроку Нацбанк обезголовлений. Всі ці порушення закону – результат інтриг і бажання Президента Порошенка узурпувати владу, внаслідок чого він фактично самоусунувся від виконання своїх конституційних обов’язків.

Звертаюся до Президента негайно внести подання на новий склад ЦВК, в якому будуть представлені всі фракції, щоб унеможливити фальсифікації результатів наступних виборів. Вимагаю також внести кандидатуру нового голови НБУ, який буде не корупцією на цій посаді займатися, а проводити правильну грошово-кредитну політику, зокрема, зробить реальні кроки для здешевлення кредитних ресурсів для бізнесу.

Також ми наполягаємо на ухваленні низки наших законів, які дозволять українцям більше заробляти, а економіці – розвиватися. Без запропонованих нами інструментів економічного зростання, без податкових стимулів у нас буде знову бюджет проїдання. Влада врешті має зрозуміти: щоб щось ділити – треба заробляти!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Радикальна партія,ЦВК,Олег Ляшко,Конституція,Петро Порошенко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.