Не люблю, коли дурять українців!

6 ноября 2017, 21:46
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
2
235

Про “план Маршалла” для України. З усією повагою до братньої, але маленької Литви, яка його ініціювала, але справжній “план Маршалла” не можливий без США.


Ви всерйоз сподіваєтеся, що Трамп погодиться безповоротно надати на розвиток України 50-100 мільярдів доларів?! Трамп, який вийшов з Паризької кліматичної угоди; який скасував торгову угоду з сусідньою Мексикою; який скасовує медичну програму для власних бідних американців. Швидше на Марсі яблуні зацвітуть!

Ви чекаєте “плану Маршалла” від Євросоюзу? Того Євросоюзу, який погоджується надавати нам кредити лише в обмін на нашу сировину – необроблений ліс і металобрухт; який через високі мита витискає нашу готову продукцію із свого ринку.

Не буде ніякого “плану Маршалла” для України від Євросоюзу чи США! Не тіште себе ілюзіями, щоб потім гірко не розчаровуватися.

Тому у нас має бути один план – відновлення вітчизняної економіки власними силами! Ставка на національного виробника, здешевлення кредитів, енергомодернізація, підтримка експортерів, модернізація виробничих потужностей, індустріалізація, створення нових робочих місць для українців і радикальне збільшення доходів громадян. Оце і є найпотрібніший план для України, який пропонує наша команда!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,Дональд Трамп,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Європа,план Маршалла
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.