У моїй охороні ліквідована криса Льовочкіна!

27 жовтня 2017, 10:11
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
3
320
У моїй охороні ліквідована криса Льовочкіна!

Я нарешті маю результати розслідування, хто вигадує і організовує проти мене фейки на Страна.уа та Інтері. Це крутіше, ніж втручання Росії в американські вибори!


Замовником компанії дискредитації проти мене і моєї команди є Сергій Льовочкін – колишній глава адміністрації Януковича; у Фірташа і в Льовочкіна ми намагаємося забрати і повернути у державну власність газопроводи, щоб перекрити джерело корупційного збагачення.

Виконавцем – Сергій Кислов (на фото) – начальник охорони Льовочкіна, колишній генерал Управління Державної охорони. Кислов особисто передавав редатору Страна.уа Гужві вигаданий на мене компромат. Більше того: усі фейки і “компромат”, які розповсюджує про мене Страна.уа, “незалежний журналіст” Гужва перед публікацією погоджував із Кисловим, а той із своїм господарем і замовником Льовочкіним. За публікацію проти мене фейків Гужва отримував гроші особисто від Кислова.

Одночасно Гужва вимагав через Дмитра Лінька гроші і з мене, обіцяючи припинити друкувати про мене “розслідування”. Це називається корупція!

Кислов також завербував одного з моїх охоронців, від якого отримував і передавав Гужві конфідеційну інформацію про мої зустрічі і поїздки. Цю крису ми вже виявили і знешкодили!

Я вимагаю від правоохоронних органів притягнути до відповідальності за корупцію, втручання в особисте життя, організацію незаконного стеження і прослуховування Сергія Льовочкіна, генерала УДО Сергія Кислова, редактора Страна.уа Ігоря Гужву.

Також генерала Кислова треба ретельно перевірити на причетність до організації теракту проти Ігоря Мосійчука. Це теж може бути замовлення Льовочкіна, з корупцією якого боровся Мосійчук.

Матеріали розслідування я надам правоохоронцям і усім бажаючим журналістам.

Прошу репост! Прозорість – головна зброя проти фейків і корупції!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: корупція,Радикальна партія,Олег Ляшко,охорона,Сергій Льовочкін,Ігор Гужва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.