Держава має гарантувати українцям безпеку

26 октября 2017, 21:26
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
83

Ми не маємо сумніву, що спроба вбивства Ігоря Мосійчука пов’язана з політичною діяльністю нашої партії та мала на меті залякати нашу команду.


За цим злочином можуть стояти або ворожі спецслужби, або наші політичні опоненти. У будь-якому разі, це замах не лише на Ігоря Мосійчука, а й на Радикальну партію та на мене особисто.

Але для нас головне – життя, безпека і спокій українців. На жаль, внаслідок вибуху загинуло двоє людей – охоронець Ігора Мосійчука Руслан Кушнір та випадковий перехожий Михайло Мормиль, у важкому стані у лікарні перебуває політолог Віталій Бала, фізичні та психологічні травми зазнала також журналістка Мирослава Барчук. На їхньому місці міг опинитися кожен! Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих та постраждалих.

Вимагаємо від спецслужб розслідувати цей злочин у найкоротші терміни та затримати злочинців, щоб вони більше нікому не заподіяли шкоди. Також вимагаємо посилення антидиверсійної роботи наших правоохоронців, на діяльність яких з бюджету щороку виділяються мільярди гривень. Завдання наших спецслужб – блискавично швидко викривати та попереджати подібні злочини. Також мають бути розкриті всі попередні резонансні злочини, а винні – покарані.

Держава має гарантувати українцям безпеку, щоб вони почувалися захищеними на власній землі та не боялися випускати своїх дітей на вулицю.

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Радикальна партія,Ігор Мосійчук,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.