Стратегічна помилка ПАРЄ

12 октября 2017, 19:06
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
189

Політичні атаки на Україну стали можливі лише через крайню слабкість зовнішньої політики нинішньої влади


Підтримка в щойно проголосованій резолюції ПАРЄ нахабних і абсолютно необґрунтованих зазіхань угорців та румун до нового українського закону про освіту в частині мови навчального процесу стало черговим проявом поступової політичної деградації Ради Європи. Ця поважна організація дедалі більше відходить від базових цінностей і принципів та занурюється в інтриги цинічних політиканів і цілих держав.

Усі претензії і звинувачення Украіни у мовній резолюції побудовані на маніпуляціях, неправді і навіть відвертій брехні. Нічого спільного з правовим аналізом і верховенством права вона не має.

Як я вже зазначав, наші недруги як ті шакали, що накинулися на пораненого лева, щоб вкусити його зранене тіло. Вони роблять стратегічну помилку, бо ми відновимо сили і пам’ятатимемо, хто намагався скористатися нашою тимчасовою слабкістю і досягти своіх переваг.

Водночас, слід розуміти, що такі політичні атаки на Україну стали можливі лише через крайню слабкість зовнішньої політики нинішньої влади. Президент Порошенко з його позицією «кота Леопольда» та готовністю до принципових поступок на міжнародній арені не може не провокувати «хижаків» на спроби нав’язати Україні власні інтереси.

Сильна політика захисту національних інтересів України у світі вимагає сильного президента. На відміну від Порошенка ми до цього готові!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.