Європу розділено лінією крові

11 жовтня 2017, 21:23
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
191

Від часів краху комунізму і розпаду СРСР і до Революції Гідності та Майдану 2014 року – українці боролися за майбутнє своєї країни під гаслом “повернення України додому в Європу”.


Що таке Європа для всіх нас? Президент Франції Макрон нещодавно слушно нагадав, що Європа – це не супермаркет, це простір цінностей. Саме так сприймали Європу і мільйони українців, які виходили на Майдан.
Тож «повернення в Європу» означає для українців відновлення законного місця України в європейській цивілізації. Деякі з її важко вистражданих, фундаментальних цінностей такі як права людини, верховенство права та демократія були покладені в основу цієї організації – Ради Європи.

Однак не усі країни на європейському континенті сьогодні віддають перевагу цінностям над грубою силою. Європу знову розділила позначена кров’ю лінія фронту між свободою і рабством, правом і безправ’ям, істиною і брехнею. А Україна несподівано для себе, волею історії, опинилась на передньому краї захисту європейської цивілізації.

Європі цінностей треба прокинутися і визнати, що її атакує путінська Росія. Путін веде “гібридну війну” не лише проти України, а й проти всього цивілізованого світу. Росія цілеспрямовано руйнує сучасний міжнародний правопорядок, діючи з позиції права сильного.

А значить Росія атакує усю Європу, що стала бастіоном свободи, демократії і верховенства права. Тож українці захищають не лише себе – ми захищаємо вас усіх. Допомога Україні – це витрати на захист усього європейського континенту.

Уроки європейської історії свідчать, що спроби умиротворення агресора можуть принести коротко-термінову вигоду, але стратегічно Європа програє, лише збільшуючи ризик великої війни.

Путін цинічно і послідовно за допомогою залякування, шантажу, пропагандистської брехні та економічних спокус прагне фрагментувати Європу, досягти розколу всередині неї та підірвати європейську єдність та інститути, включно з Радою Європи.

Ця шановна організація не повинна піддатися фінансовому шантажу Росії та почати продавати індульгенції. Прощення російських гріхів в обмін на російські гроші покладе кінець Раді Європи як організації, що базується на цінностях.

Європейські лідери на наступному саміті Ради Європи повинні дати рішучу відповідь на виклик Росії, щоб підтвердити європейську єдність та захистити демократичну безпеку в Європі. Ми розраховуємо на солідарність європейських народів.

Переможемо або втратимо, ми разом – Україна та Європа. Вірю в нашу спільну перемогу.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Європа,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.