Чому я не задоволений виступом президента у ПАРЄ

11 жовтня 2017, 15:25
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
288

Як очевидець можу засвідчити: виступ Президента Порошенка в ПАРЄ був професійним за своєю формою, але незадовільним за своїм змістом.


Можна позитивно відзначити грунтовну відповідь Порошенка на суто політичні зазіхання угорців та румун щодо нашого нового освітнього закону. Однак ми принципово заперечуємо чергові мантри Президента щодо безальтернативності “мінських угод” як шляху до миру на Донбасі.

Сумнівними виглядали у виступі Порошенка і довгі пасажі щодо видатних успіхів влади у боротьбі з корупцією в Украіні. Я переконаний, громадяни краіни мають іншу думку щодо цього!

Зрештою, українців турбує передусім реалізація їхніх соціально-економічних прав на роботу, гідну зарплату, медицину, пенсійне забезпечення, які теж відносяться до компетенції ПАРЄ. На жаль, про шляхи економічного прориву України в Європу Порошенко не сказав жодного слова. На ці теми в ПАРЄ булу говорити я, бо для мене ключове, щоб в українців була робота і гідне життя!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Донбас,Олег Ляшко,Європа,ПАРЄ,Петро Порошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.