Помста Європи ціною в мільярд

9 октября 2017, 11:58
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
184

Єврокомісія запровадила підвищені мита на нашу металопродукцію. Тепер додатково ми маємо сплатити 60 євро на тонні. Таким чином ми втрачаємо європейський ринок.

Я переконаний, що це помста за наші закони про заборону вивезення з України металобрухту і необробленого лісу-кругляку. Наші партнери з Європи хочуть, щоб Україна їхнім була сировинним придатком, а не високотехнологічною промисловою нацією.

Потенційні втрати валютних надходжень від недружнього рішення ЄК – 1 мільярд доларів. Це рішення болюче б’є по економіці України, а значить по кожному українцю. Це також серйозний тиск на гривню!

Водночас влада зовсім не реагує на цей грабіж серед білого дня. А потім ходитимуть з простягнутою рукою по всьому світу замість того, щоб рішуче захищати національного виробника.

Свою частку у світовій економіці треба вигризати зубами. Тому я вимагаю від уряду без вагань відстоювати інтереси України і українців!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Європа,мито
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.