Помста Європи ціною в мільярд

09 жовтня 2017, 11:58
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
194

Єврокомісія запровадила підвищені мита на нашу металопродукцію. Тепер додатково ми маємо сплатити 60 євро на тонні. Таким чином ми втрачаємо європейський ринок.

Я переконаний, що це помста за наші закони про заборону вивезення з України металобрухту і необробленого лісу-кругляку. Наші партнери з Європи хочуть, щоб Україна їхнім була сировинним придатком, а не високотехнологічною промисловою нацією.

Потенційні втрати валютних надходжень від недружнього рішення ЄК – 1 мільярд доларів. Це рішення болюче б’є по економіці України, а значить по кожному українцю. Це також серйозний тиск на гривню!

Водночас влада зовсім не реагує на цей грабіж серед білого дня. А потім ходитимуть з простягнутою рукою по всьому світу замість того, щоб рішуче захищати національного виробника.

Свою частку у світовій економіці треба вигризати зубами. Тому я вимагаю від уряду без вагань відстоювати інтереси України і українців!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Європа,мито
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.