Згиньте, наймані чорти!

07 жовтня 2017, 06:31
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
216

Мій побратим і однодумець Сергій Скуратовський стільки зробив для фронта і для перемоги, що усім цим Бігусам, Холодницьким, Ситникам до нього, як до неба рачки!


Ці так звані антикорупціонери покривають своїх корупціонерів лещенків, заліщучок тощо і вигадують справи проти мене і моєї команди, виконуючи політичне замовлення.

НАБУ з травня розслідує проти мене фальшиву справу за начебто незаконне збагачення. Де результат?! Якщо я винен – притягуйте мене до відповідальності! А якщо нічого немає – скільки будете імітувати розслідування, щоб дискредитувати лідера опозиційної партії?

До речі, вчора і сьогодні за мною бігали в кулуарах парламенту як мінімум чотири телекамери від “антикорупціонера” Бігуса. За які гроші куплене це дороговартісне обладнання, хто і яку плате зарплату цим фейковим “журналістам”?!

Замість реальної боротьби з корупцією всі ці фальшиві “борці з корупцією” виконують брудні політичні замовлення, отримуючи за це “чорні” зарплати.

Я корупцією не займаюсь! Згиньте, наймані чорти, і не вигадуйте!!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.