Згиньте, наймані чорти!

7 октября 2017, 06:31
Лідер Радикальної партії
0
202

Мій побратим і однодумець Сергій Скуратовський стільки зробив для фронта і для перемоги, що усім цим Бігусам, Холодницьким, Ситникам до нього, як до неба рачки!


Ці так звані антикорупціонери покривають своїх корупціонерів лещенків, заліщучок тощо і вигадують справи проти мене і моєї команди, виконуючи політичне замовлення.

НАБУ з травня розслідує проти мене фальшиву справу за начебто незаконне збагачення. Де результат?! Якщо я винен – притягуйте мене до відповідальності! А якщо нічого немає – скільки будете імітувати розслідування, щоб дискредитувати лідера опозиційної партії?

До речі, вчора і сьогодні за мною бігали в кулуарах парламенту як мінімум чотири телекамери від “антикорупціонера” Бігуса. За які гроші куплене це дороговартісне обладнання, хто і яку плате зарплату цим фейковим “журналістам”?!

Замість реальної боротьби з корупцією всі ці фальшиві “борці з корупцією” виконують брудні політичні замовлення, отримуючи за це “чорні” зарплати.

Я корупцією не займаюсь! Згиньте, наймані чорти, і не вигадуйте!!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.