Хто і чому зриває реінтеграцію Донбасу?

5 октября 2017, 22:51
Лідер Радикальної партії
0
139

Законопроект про реінтеграцію Донбасу, якщо вилучити з нього легалізацію в статті 7 ганебних “мінських угод” – дуже важливий, бо Росія вперше визнається окупантом і агресором.


Блокування сьогодні закону, яким Росія визнається окупантом і агресором – або повна дурість “корисних ідіотів”, або свідома робота на ворога!

Більшість із тих колег-депутатів, хто сьогодні блокував трибуну – із “Самопомочі” Семенченко, Сироїд, колишні члени БПП Добродомов, Мусій, Чумак, Найєм – усі вони голосували 17 березня 2015 року за закон про “особливий статус” Донбасу, яким легалізовані “мінські угоди”, а терористам обіцяно право обиратися в депутати. Дивіться результати цього ганебного голосування: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fw1.c1.rada.gov.ua%2fpls%2fradan_gs09%2fns_golos%3fg_id%3d1134

Наша фракція голосувала проти і ніколи не визнавала антиукраїнські “мінські угоди”!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.