Хто і чому зриває реінтеграцію Донбасу?

05 жовтня 2017, 22:51
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
152

Законопроект про реінтеграцію Донбасу, якщо вилучити з нього легалізацію в статті 7 ганебних “мінських угод” – дуже важливий, бо Росія вперше визнається окупантом і агресором.


Блокування сьогодні закону, яким Росія визнається окупантом і агресором – або повна дурість “корисних ідіотів”, або свідома робота на ворога!

Більшість із тих колег-депутатів, хто сьогодні блокував трибуну – із “Самопомочі” Семенченко, Сироїд, колишні члени БПП Добродомов, Мусій, Чумак, Найєм – усі вони голосували 17 березня 2015 року за закон про “особливий статус” Донбасу, яким легалізовані “мінські угоди”, а терористам обіцяно право обиратися в депутати. Дивіться результати цього ганебного голосування: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos%3fg_id%3d1134

Наша фракція голосувала проти і ніколи не визнавала антиукраїнські “мінські угоди”!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.