Захистимо право селян на землю!

26 сентября 2017, 16:28
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
43

Більше року тому, у травні 2016-го, наша команда зареєстровала антирейдерський законопроект №4695 щодо захисту законних прав власників земельних часток (паїв).


У селян, особливо літніх людей, рейдери та аферисти масово забирають земельні паї. Щоб зупинити це беззаконня ми запропонували зробити обов’язковим нотаріальне посвідчення договорів оренди землі, укладених з фізичною особою.

Законопроект вже отримав позитивні висновки антикорупційного комітету та комітету з питань правосуддя, проте профільний аграрний комітет блокує його розгляд. А Мінюст обіцяє розробити власний законопроект. Цим хаосом у владі користуються рейдери, грабуючи селян і фермерів. Ми наполягаємо на невідкладному розгляді і прийнятті нашого законопроекту, щоб захистити права селян на землю.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.