Купуй українське, плати українцям!

20 сентября 2017, 16:40
Лідер Радикальної партії
1
82

Уряд нарешті береться за розум щодо реальної підтримки експортерів!


Згідно нашого з Віктором Галасюком і командою РПЛ Закону “Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту” уряд мав створити експортно-кредитне агентство ще чотири місяці тому.

Створення українського ЕКА чекають і машинобудівники, і вагонобудівники, і суднобудівники, а також авіапром і оборонка. Це реальний механізм здешевлення фінансування та конкурентна перевага для виходу наших виробників на зовнішні ринки. Тримаємо ситуацію на парламентському контролі.

Будемо боротись за повноцінну реалізацію розробленого нами Антикризового плану розвитку економіки! Індустріальні парки, зняття податків з промислових інвестицій, безкоштовне підключення до інженерних мереж, валютна лібералізація для експортерів та держзакупівлі за формулою “Купуй українське, плати українцям!” – це наші першочергові пріоритети, щоб зробити високими зарплати і пенсії українців і не допустити надмірної інфляції.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.