Коли шматують країну, Президент не має права мовчати!

11 сентября 2017, 12:30
Лідер Радикальної партії
1
176

Прорив Державного кордону України – це величезний злочин і неймовірне приниження України перед усім світом.


Усі, хто це зробив – це вороги нашої Держави і мають бути суворо покарані незалежно від прізвищ, мандатів і посад.

Вимагаємо від МВС, СБУ, ГПУ проведення невідкладних слідчих дій і притягнення винних до відповідальності. Відсутність адекватної, швидкої і жорсткої законної реакції на прорив кордону, за напад на прикордонників і поліцейських свідчитиме, що в Україні немає Закону.

Але відповідальність за наругу над нашим кордоном несуть не лише політичні авантюристи Саакашвілі і Тимошенко, а в першу чергу Президент Порошенко. Це його повна і беззаперечна відповідальність і вина за хаос в Україні. І нинішнє мовчання Порошенка за надзвичайну подію – тому свідчення.

Нам, українцям, треба визнати: в Україні немає Президента-лідера! Справжній Президент і Верховний Головнокомандувач не мовчав би і не ховався, коли шматують його країну, коли б’ють військовослужбовців. Але Тимошенко, Саакашвілі і вся ця політична шушера, яка заради влади готова знищити Україну – не альтернатива! У них, як і у Порошенка, немає плану розвитку України, вони не пропонують українцям безпечне і впевнене майбутнє, а лише гризуться за владу і гроші. І ця їх дика, без будь-яких правил боротьба становить смертельну небезпеку для України!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.