Енергетична незалежність за 3 роки

5 сентября 2017, 16:48
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
82

Ми пропонуємо дієві стимули для збільшення видобутку українського природного газу, залучення інвестицій, створення нових робочих місць та наповнення бюджету


Енергетична незалежність – це не пусті обіцянки чи плани без дій, не імпорт російського газу під виглядом європейського, не приватно-олігархічні облгази та обленерго, не десятки мільярдів субсидій замість енергомодернізації, не захмарні тарифи та штучні “імпортні” формули на кшталт «Німецький хаб+» чи «Роттердам+»…

Енергетична незалежність – це власні енергоресурси, передусім, український газ та вугілля, а також масштабна енергомодернізація! Ми з Віктором Галасюком та командою РПЛ вже провели в парламенті революційне законодавство про енергосервіс, яке економитиме країні до 1 млрд куб м природного газу на рік та 7 млрд грн бюджетних коштів щороку.

Тепер ми пропонуємо дієві стимули для збільшення видобутку українського природного газу, залучення інвестицій, створення нових робочих місць та наповнення бюджету. А головне в цьому підході – повна незалежність від імпортного газу вже через 3 роки!

Законопроекти №7062 та №7063 передбачають радикальну модернізацію системи оподаткування підприємств газовидобувної галузі. З одного боку вводиться нова висока плата за надра, де не проводиться видобуток, для стимулювання ефективного використання надр та наповнення бюджету. З іншого боку, для нових свердловин, де сьогодні немає видобутку, тимчасово (на 8 років) запроваджується стимулююче майже трьохкратне зниження ренти як поштовх для додаткового масштабного видобутку українського газу.

Це реальний шлях до здешевлення комунальних тарифів та розвитку промисловості! Це чергова законодавча ініціатива нашої команди, спрямована на реалізацію Антикризового плану розвитку економіки.

Українцям роботу і гідне життя!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: газ,енергетика,Ляшко,Радикальна партія,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.