Конституція на крові

31 серпня 2017, 17:26
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
88

Два роки тому у парламенті відбулись події, які увійшли в українську історію як чорний день Конституції.


констї

 Акт державної зради у парламенті. І страшна трагедія, яка відбулася біля його стін, коли загинули люди.

Минуло два роки, тож у декого стерлися з пам’яті деталі тих подій. Я нагадаю, що відбулося насправді.

1. Загибель 4-х нацгвардійців

Cui bono? Cui prodest?
Кому було вигідно? в чиїх інтересах?

Події 31 серпня 2015 року по-справжньому відповідали інтересам лише тих, хто зацікавлений у дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні – себто Путіну і його поплічникам.

Вигідно – політичним пігмеям, які зробили серйозний крок до легалізації окупантів на Донбасі, але через пролиту кров нацгвардійців отримали інформпривід, який затьмарив своєю трагічністю показово зрадницьку і антиукраїнську поведінку парламентської більшості. Типовий підпал Рейхстагу.

Щиро співчуваю родинам загиблих нацгвардійців, молоде життя яких стало розмінною монетою в кривавих іграх політиканів.

2. Події в парламенті

Обраний після революції гідності і у розпал російсько-української війни на Донбасі склад Верховної Ради, на жаль, не став на сторожі державницьких цінностей. Натомість – зробив серйозний крок у реалізації написаного в Кремлі плану федералізації і розколу України, а також – до легалізації проросійських бойовиків через вибори на окупованій частині Донбасу.

Показовим є те, хто голосував: фракціі БПП і НФ, відверто проросійський “Опозиційний блок” та олігархічно-лобістські групи “Воля народу” і “Відродження”, переповнені регіоналами.

Три з п’яти фракцій тодішньої коаліції – не голосували за Конституцію на крові. Прикро, що трибуну блокувала лише Радикальна партія і ряд позафракційних депутатів.

Наша політична сила 1 вересня вийшла з коаліції після цього акту державної зради.

Подальшого кроку до легалізації окупантів на Донбасі досі не послідувало в значній мірі через події дворічної давнини. Резонанс 31 серпня змусив багатьох депутатів, особливо мажоритарників із Західної України, всерйоз задуматися над наслідками голосувань. А допоки в парламенті не буде 226 голосів за вибори на Донбасі – Порошенко не внесе на розгляд відповідний проект.

Тим паче, день у день у все більшої кількості людей, в тому числі політичних еліт, відкриваються очі і вони розуміють безглуздість і шкоду для України від Мінських угод, про що я попереджав з першого дня їх підписання.

Лише Будапештський формат переговорів. Все інше – від лукавого. Територіальну цілісність нашої рідної країни відновлять не Мінські угоди, а наша потужна боєздатна армія.

3. Інформаційні маніпуляції Банкової

Політичні шулери від влади добалакалися до того, що у загибелі нацгвардійців винні усі, хто кликав людей до парламенту. Чорнороті жополизи влади і зараз повторюють цю брехню.

Згідно цієї чудернацької логіки виходить, що у загибелі Небесної Сотні винен не Янукович, Льовочкін і регіоналівська банда, а ті, хто кликали людей на Майдан.

Звинувачувати у тому, що сталося, свідомих мирних громадян і тих, хто закликав їх захистити Державність – по-справжньому низько.

Час і дипломатичний досвід країни за минулі роки лише підтвердили нашу правоту. Іти на поступки Кремлю – це власноручно рити могилу своїй Державі.

Через політичний цинізм і недалекоглядність вищого керівництва країни, їх намагання за будь-яку ціну догодити Путіну 31 серпня 2015 року біля стін українського парламенту пролилася кров нацгвардійців, а у залі парламенту – заплакала кров’ю Україна…

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Рада,Радикальна партія,Донбас,Олег Ляшко,Путін,Конституція,фракція РПЛ,окупанти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.