Ми знаємо, як подолати бідність

30 августа 2017, 13:58
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
3
100

Мільйони розумних, освічених, талановитих, добрих та щедрих українців несправедливо поставлені за межу бідності.


Дослідження Інституту демографії та соцдосліджень НАНУ показало, що 58% українців мають доходи менше фактичного прожиткового мінімуму. Ця масова бідність – не вина людей. Це результат бездарної, недолугої, провальної політики Президента та нинішньої влади!

Виправити ситуацію цілком реально. Але для цього потрібно діяти! Саме тому я і моя команда виборювали підвищення мінімальної зарплати з 1600 до 3200 гривень, коли у це майже ніхто не вірив! Саме тому ми сьогодні боремося за «мінімалку» у 5000 грн  та пропонуємо Антикризовий план розвитку економіки  і радикальний Промисловий пакет реформ. Залучити інвестиції, захистити промисловість та створити нові виробництва і робочі місця! Щоб всі українці мали роботу і можливість заробити гроші, на які можна жити, а не виживати.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: робота,Радикальна партія,зарплата,Олег Ляшко,економіка,бідність,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.