У Німеччині Саакашвілі застрелили б, як собаку!

22 серпня 2017, 02:43
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
146

Спроба порушення Саакашвілі кордону України – це спланована за межами України цинічна провокація


Грузинський янукович Саакашвілі, який заради збереження влади убивав власних співгромадян і гвалтував віниками в’язнів у тюрмах, розплювався, що я закликав прикордонників стріляти в кожного, хто прориває український кордон. Тільки так, стріляти! Після попередження, як і передбачено Законом і Статутом.

Треба було стріляти в Криму і на Донбасі, коли сепари і ворог захоплювали наші застави. Треба стріляти і зараз! Для того це і кордон, щоб надійно захищати нашу рідну країну від кожного бомжа, терориста чи ворога. Хай Саакашвілі спробує прорвати кордон США, Німеччини чи будь-якої іншої країни. Застрелять і не спитають, як звали! А чому йому чи комусь іншому можна проривати кордон України?! Російські агресори в Криму і на Донбасі теж, як і Саакашвілі, проривали наш кордон і захоплювали наші прикордонні застави під прикриттям “мирних” жителів. Пам’ятаєте, як це було?!

Демонстративні погрози грузинського політичного лузера прорвати наш кордон – це глумління над пам’яттю десятків українських прикордонників, які загинули, захищаючи кордони України! Це приниження наших славних військових, які ціною свого життя боряться за відновлення контролю над нашим кордоном!!

Спроба порушення Саакашвілі кордону України – це спланована за межами України цинічна провокація, мета якої – організувати зіткнення на нашому кордоні, бажано з кровопролиттям, щоб це показали всі світові медіа, особливо російські. І довести всьому світу, що Україна – не Держава, закони і кордони якої зобов’язаний поважати кожен!

Кордон моєї країни має бути священний і недоторканий! Той, хто його порушує – не визнає нашу Державність, Незалежність і Суверенітет, отже ворог України! Для кожного українця це очевидні істини. Але Саакашвілі цього не зрозуміти.

До речі, так і залишилося без відповіді моє питання: чому колишній грузинський президент не прориває кордон Грузії, щоб воз’єднатися з рідними грузинами?

21034741_1406275219441071_6983931155448926542_n

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.