Влада покриває Льовочкіна?

22 августа 2017, 02:39
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
47

Це надзвичайна несправедливість, коли Сергій Льовочкін – один із фундаторів кривавого режиму Януковича – не лише прикривається депутатською недоторканістю, а й продовжує грабувати українців.

Фірташ, Льовочкін, Бойко і далі безплатно експлуатують державні газорозподільчі мережі, а оплачують розкішне життя цієї банди українці з власних кишень. Влада свідомо ігнорує наші вимоги про повернення в управління державних мереж!

НАБУ за заявою Ігоря Мосійчука теж вже начебто розслідує корупцію Льовочкіна. Щоправда, самого Льовочкіна ще навіть на допит не викликали. Чи не тому, що Інтер, співвласником якого є Льовочкін, регулярно позитивно показує голову НАБУ Ситника?!

Факти, викладені в заяві Іллі Киви, дуже серйозні. І ігнорувати їх – це означає, що влада є співучасником Льовочкіна у пограбунку українців!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.