Чим Саакашвілі кращий за сепарів?

22 августа 2017, 02:34
Лідер Радикальної партії
0
86

Тільки вороги України або лохи можуть повестися на істеричні заклики Саакашвілі допомогти йому прорвати український кордон.


Посягання на непорушність кордону України – це невизнання нашої Державності і суверенітету, це приниження українців! Так само сепари на Донбасі у 2014-му допомагали російським окупантам проривати кордон України на Донеччині і Луганщині.

Саакашвілі незадоволений рішенням свого корєша Порошенка забрати в нього паспорт, який він незаконно отримав?! Наймай найкращих адвокатів і йди судись! Але кордони моєї країни – священні, недоторкані і на замку! Тому звертаюся до наших героїчних прикордонників без жодного вагання стріляти на ураження проти кожного, хто прориває кордон!! Той, хто посягає на непорушність наших кордонів – це ворог України!!

Саакашвілі зневажає українську Державність, Незалежність і Суверенітет! Чому він не прориває грузинський кордон?! Бо поважає свою рідну Грузію, хоч і боїться. А Україна для нього чужа, тому він її так легковажно принижує. Я нікому не дозволю принижувати мою рідну країну! Ні Президенту Порошенку, ні його другу Саакашвілі, ні будь кому іншому!!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.