Пам'яті Героїв Іловайська

15 августа 2017, 17:17
Лідер Радикальної партії
2
171

«На все воля Божа, ми в оточенні, виходу немає», – це були останні слова Максима Ляшука, які чула його родина.


ляшук

 Підрозділ «Світязь» тиждень тримав оборону зі школи у Іловайську. Командир взводу Максим Ляшук вижив у котлі, але загинув у «зеленому» коридорі.

Життя юнака з Волині до початку війни було зовсім іншим. Максим працював вчителем фізкультури у Млинівській школі. За власною ініціативою відкрив там туристичний гурток. Дітям настільки сподобалось, що його запросили і до інших шкіл. Вихованці Максима неодноразово брали участь у всеукраїнських змаганнях і здобували призові місця. Команда називалась «Ярово». Звідси і позивний – «Яр». Близькі Максима знали, він ішов на війну, щоб захистити майбутнє своїх вихованців і маленького сина. У день, коли колону бійців розбили, Матвійко зробив свої перші кроки.

Його поховали на Волині не одразу, бо не могли опізнати тіло. Але коли Максима нарешті привезли додому, тисячі людей прийшли прощатись із ним.

Днями також вклонилися могилі Максима Ляшука у Острожці разом із його вдовою. Ольга Ляшук – наш депутат від Млинівської районної ради. Ми підтримуємо її, а вона робить усе можливе, щоб жертва її чоловіка не була даремною.

Вічна пам’ять мужньому сину України…

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.