Тимошенко підігрує Кремлю у прагненні дискредитувати Україну

15 августа 2017, 12:32
Лідер Радикальної партії
1
141

У прагненні дорватися до влади за будь-яку ціну московська зозуля разом із своїм партнером Льовочкіним продовжує брати участь у найцинічніших провокаціях Кремля проти України.


У жодної адекватної людини в Україні немає найменшого сумніву, що саме російські спецслужби запустили в американській пресі брехню про постачання Україною двигунів до північнокорейських ракет, щоб зірвати рішення США про надання Україні оборонної зброї. В інтерв’ю російським змі Юлія Тимошенко замість того, щоб рішуче спростувати цю кремлівську брехню, фактично її підтверджує, дискредитуючи Україну перед нашими союзниками і міжнародними партнерами.

У прагненні дорватися до влади за будь-яку ціну московська зозуля разом із своїм партнером Льовочкіним продовжує брати участь у найцинічніших провокаціях Кремля проти України. Згадайте, як Тимошенко закликала не захищати Крим, щоб не провокувати Путіна. І як у 2008-му прем’єр-міністр України Тимошенко відмовилася засудити російську агресію проти Грузії.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,Радикальна партія,Олег Ляшко,Юлія Тимошенко,Путін,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.