Порошенко копіює Януковича

31 июля 2017, 18:32
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
144

Президент Порошенко підписав закон «Про Конституційний суд України», який дозволяє йому призначити трьох своїх суддів і отримати повністю ручний КС.


Також цим законом було змінено процедуру обрання Уповноваженого з прав людини. Тепер, замість таємного голосування бюлетенями, омбудсмана обиратимуть у залі кнопкодави. Таким «наперсточним» способом Порошенко зробив з омбудсмана фактичного заручника парламентських договорняків.

Неконституційний вплив Президента на КС, омбудсмана, використання Генпрокуратури, силових структур і спецслужб як знаряддя політичної розправи і переслідувань опонентів, тиск на ЗМІ – це копіювання Порошенком стилю правління Януковича. Порошенко будує диктатуру, сподіваючись обратися на другий термін. Протидія цим антиукраїнським планам – наша стійкість, віра і об’єднання!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Янукович,Радикальна партія,Олег Ляшко,Петро Порошенко,Конституційний суд,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.