Заяви Саакашвілі - війна проти українців!

28 июля 2017, 19:12
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
177

Саакашвілі зрадив свій рідний чудовий народ Грузії, а тепер, засліплений жадобою помсти Порошенку, він відкрив другий фронт агресії проти України.


Заяви Саакашвілі на CNN про те, що Україна втручалася у вибори в США – це підло, це війна проти українців! Більшість із нас дуже не любить, м’яко кажучи, Президента Порошенка, але за кордоном ми всі, на відміну від бродячого убивці Саакашвілі і продажних грантоїдів, зобов’язані відстоювати і захищати інтереси України! Бо президенти приходять і відходять, а інтереси нашої рідної України, її сила і міць – понад усе!

Безродним зайдам цього ніколи не зрозуміти! Це ще один аргумент за те, щоб в усіх них забрати українське громадянство, яке вони незаконно отримали, і вислати у ті країни, звідки вони втекли від правосуддя!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Міхеїл Саакашвілі,Петро Порошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.