Не дамо Порошенку узурпувати владу!

12 июля 2017, 22:32
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
2
167

Закон один для всіх!!


Під шаленим тиском Президента Порошенка залежна парламентсько-олігархічна більшість у незаконний і свавільний спосіб прийняла зміни до Закону про прокуратуру, які дали можливість Порошенку призначити свого кума Луценка генеральним прокурором України. Ця правова вакханалія робилася з однією метою – щоб Порошенко і Луценко використовували органи прокуратури як знаряддя політичної боротьби для утримання влади. За виконання політичних замовлень Порошенко розплачується з Луценком хабарями за рахунок платників податків. Зокрема, у змінах до бюджету, які завтра розглядатиме Рада, видатки на прокуратуру збільшено ще на 800 мільйонів гривень, плюс до тих 5 мільярдів, які вже є на цей рік. Сьогодні на нараді голова фракції БПП А. Герасимов поставив умову, що президентська фракція не голосуватиме за зміни до бюджету, якщо ми провалимо збільшення фінансування Генпрокуратури.

Для того, щоб антикорупційпі розслідування САП і НАБУ, яке вони почали проти Луценка після моїх публічних звернень, було об’єктивним, а не імітацією, Луценко має бути відсторонений від посади генпрокурора на час розслідування. Наша команда також ближчим часом звернеться до суду з позовом про визнання незаконним прийняття закону, завдяки якому Порошенко і Луценко в антиконституційний спосіб захопили посаду генпрокурора.

Порошенку влада над правоохоронними органами, залежний парламент треба для того, щоб встановити диктатуру в Україні. Разом із українцями наша команда не дозволить Порошенку узурпувати владу і зловживати нею.

Ми вимагаємо від парламенту негайно розглянути зміни до Конституції про повне скасування депутатської недоторканості, наші законопроекти про імпічмент Президента України і про Тимчасові слідчі комісії. Це і буде справжньою реформою влади, а не брехнею, якою дурять українців. Закон один для всіх!!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.