Ще одна перемога РПЛ на шляху до справедливих тарифів

31 мая 2017, 21:06
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
103

Зусилля моєї команди на захист вітчизняних газовидобувників приносять перші плоди.


Ми змусили НКРЕКП почати дослухатись до потреб розвитку української промисловості – оприлюднений проект змін до методології розрахунку тарифу на вхід до ГТС для українських газовидобувних компаній.

Ним передбачається встановлення обгрунтованого періоду амортизації в 40 років, замість використовуваної зараз штучної “прискореної” амортизації в 4 роки, яка була абсолютно драконівською та руйнівною для внутрішніх газовидобувників. Очікуваний ефект від такої зміни – зменшення вдвічі тарифу на подачу газу у мережу для українських видобувників природного газу! Це запобіжник штучного здорожчання газу для населення.

Це чергова перемога РПЛ після того, як ми домоглися скасування здирницького збору з населення та промисловості – «абонплати» за газовий лічильник для громадян та промисловості.

Але це лише перші кроки, попереду великий шлях відновлення соціальної справедливості та захисту національного виробника!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: газ,тариф,Радикальна партія,Олег Ляшко,промисловість,виробник,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.