Безпорадність та непрофесійність ГПУ

23 мая 2017, 19:28
Лідер Радикальної партії
0
92

Останні дії Генпрокурора Юрія Луценка підтверджують його безпорадність та непрофесійність.


Радикальна партія заявляє про фактичне визнання Генеральним прокурором України Юрієм Луценком своєї повної безпорадності та непрофесійності.

Оголошення заяви про намір ініціювати зняття депутатської недоторканості з трьох депутатів Верховної Ради, в тому числі і заступника голови фракції Радикальної партії в Верховній раді виявилося по меншій мірі передчасним.

Всього лише чотири доби знадобилось Генеральному прокурору, щоб зрозуміти, помилку якого рівня невігластва та юридичного нігілізму він зробив, голослівно звинувативши депутатів в незаконному збагаченні та корупції.

В п’ятницю 19 травня Генеральний прокурор Юрій Луценко звинувачує, разом з іншими обранцями, депутата від РПЛ Андрія Лозового в корупції та незаконному збагаченні і вже 23 травня, за добу до «тріумфального» виступу у Верховній Раді України, «відкликає подання» на доопрацювання в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Менше ніж за тиждень «справа проти Лозового» перетворюється на повний провал Генеральної прокуратури і Юрія Луценка особисто, а матеріали до неї ризикують потрапити в курс права до розділу «як робити не треба».

Недолугою справою проти Андрія Лозового Генеральна прокуратура та її керівник Юрій Луценко підтвердили свою повну непрофесійність та невідповідність займаній посаді.

Правовий нігілізм Генпрокурора лише підтвердив правильність позиції депутатів фракції Радикальної партії, які поставили свої підписи під звільненням очільника ГПУ.

Непрофесійність, безвідповідальність та неадекватність, з якою керівництво Генеральної прокуратури намагається боротись із корупцією не залишає українцям жодного шансу побачити за гратами одіозних представників режиму Януковича: Бойка, Льовочкіна, Фірташа та інших.

Звільнення Генерального прокурора є очевидним та життєвонеобхідним, інакше Генеральна прокуратура, втративши довіру людей, розгубить і остаточні крихти самоповаги.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Янукович,Бойко,Радикальна партія,генпрокурор,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Юрій Луценко,Фірташ,Льовочкін,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.