Тільки слабкі духом бояться своєї історії

8 мая 2017, 11:06
Лідер громадсько-політичного руху "Справедливість"; Координатор ГО "Антикорупційний рух"
5
296
Тільки слабкі духом бояться своєї історії

Сила зрозуміти, щирість вшанувати, пам'ять для дій сьогодні та боротьби за майбутнє

В Україну прийшли пам'ятні дні - дні пам'яті і примирення...

Вшануй пам'ять, зрозумій, будь сильним!

Як людина, яка розсекретила архіви НКВС-КДБ раз і назавжди переконався: не можна замовчувати та викреслювати історію власного народу.

Тільки слабкі духом бояться своєї історії, бо так вони виправдовують параліч волі сьогодні і небажання боротися за майбутнє.

Обидва мої діди Федір та Антон воювали у радянській армії на фронтах Другої Світової. Воювали разом з мільйонами за право жити для себе та своїх дітей. Вони прийняли бій проти нацизму з перших днів, коли переляканий радянський вождь мовчав, а в комуністичних концтаборах НКВС продовжували по-звірячому винищувати невинних людей.

З перших місяців вторгнення на нашій землі за право жити вільно воювали проти нацистів чоловіки і жінки УПА Поліської Січі. Пізніше Українська Повстанська Армія воювала одночасно на два фронти - з червоним і коричневим злом - комуністичним режимом та гітлерівським нацизмом.

Роман Шухевич, Микола Арсенич, Василь Кук, Ніл Хасевич…

І прості солдати чотирьох Українських фронтів радянської армії, і вояки УПА билися за право жити вільно на своїй землі. Проти поневолення та гноблення, проти нацизму та проти комуністичного режиму.

Сила зрозуміти, щирість вшанувати, пам'ять для дій сьогодні та боротьби за майбутнє.

 #Ніколизнову

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Наливайченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.