Він ще пробіжить свою стометрівку!

6 мая 2017, 19:46
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
3
241

3 травня. Аеропорт “Жуляни”. Я відлітав до Запоріжжя.

18268246_1309698312432096_4529253452860080878_n

 Аж раптом до мене підійшов Сергій і попросив про допомогу. Він збирав гроші на протези для 31-річного бійця Миколи Левкуна, який під Горлівкою втратив обидві ноги, у квітні підірвавшись на російській міні. На яскравому фото, наклеєному на коробку з зібраними грошима – Микола, його дружина та двоє дітей. Усі такі щасливі та усміхнені. Це було до трагедії…

Ця історія так вразила мене, що вже через два дні, перебуваючи в Харкові, я прийшов до Миколи у військовий шпиталь, щоб познайомитися і підтримати його.

Поговорили по душам, без преси. Микола – людина надзвичайної мужності та сили духу. Каже, що мріє пробігти стометрівку. Зараз готується до протезування і, я переконаний, у нього все буде добре. Попросив отця Антона, який підтримує поранених у госпіталі, помолитися за Миколу.

Ніколи не відвертайтеся від чужої біди!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Донбас,Олег Ляшко,війна,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.