325 метри під землею

04 травня 2017, 19:16
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
97
325 метри під землею

Сьогодні я пройшов дорогою, якою кожен день ходять шахтарі.

Якою ходили мій дідусь та дядько, які теж працювали на луганській шахті, іншої роботи на моїй малій батьківщині не було. Пам’ятаю, як питав у дідуся, коли він приходив з роботи, чого він фарбує вії в чорний колір. А то вони були чорні від пилу…

Шахтарську працю було визнано престижною через ті важкі умови, в яких працюють шахтарі. Сам сьогодні в цьому переконався. На колінах у лаві по 6 годин вистояти може лише фізично і морально витривала людина, яка любить свою країну, яку не лякають труднощі. І ті чиновники, хто нехтують працею шахтарів, забирають в них пільги та відмовляються купувати їхню продукцію – нехай спустяться сюди.

На «Павлоградвугіллі», що на Дніпропетровщині, працює 25000 людей. Сумарно на 10 шахтах підприємства за рік видобувають 18,6 млн т вугілля. Люди отримують непогану зарплату – близько 12000 тисяч гривень. Утім зі збутом продукції є проблеми. На шахті “Благодатній”, куди ми спускалися, в рік видобувають 1,6 млн т вугілля. Але міністри хочуть купувати вугілля в США, ПАР, Австралії, Росії – тільки не в українців!

Україна буде сильною тільки тоді, коли розвиватиме власну гірничо-металургійну, авіакосмічну, машинобудівну галузь, в яких нам немає рівних у світі. Досить підтримувати чужі економіки – вкладайте гроші в українську!

Ми маємо купувати українське вугілля, робити все для підвищення престижності шахтарської праці, відновити всі пільги та зробити так, щоб шахтарі відчували: їхня праця потрібна державі.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: шахта,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,економіка,шахтарі,фракція РПЛ,вугілля,Дніпропетровська область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.