Французам на заздрість!

4 мая 2017, 09:38
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
2
163

В Україні є безліч чудових підприємств, створених з нуля, продукцією яких можна пишатися.


Одним з таких є запорізька компанія GFS, що спеціалізується на хлібо-булочних виробах та напівфабрикатах.

Із задоволенням сам спробував, як це – крутити круасани, якими потім ласуватимуть не лише в Україні, а й за кордоном. Адже продукція підприємства розходиться, як гарячі пиріжки в прямому сенсі слова, у США, Канаді, Вірменії, Словаччині та інших країнах. Не одразу вийшло, але одну партію я все ж таки випустив. Може не дуже професійно, але головне – робив з душею. Тож комусь повезе спробувати круасан від Ляшка.

Моя підтримка національного виробника полягає не лише в тому, щоб допомагати робити смачну випічку. З цим вони і без мене впораються. Я ж добиваюся дешевих кредитів для малого і середнього бізнесу, сприяння у пошуку нових ринків після втрати російського, зниження податків та створення усіх умов, щоб про наші булочки дізнався весь світ.

Я твердо переконаний: продавати потрібно не сировину, а готову продукцію, не зерно, а вироби з борошна. Коли ми дамо українцям роботу і гідну зарплату – нам не доведеться ходити з простягнутою рукою за кредитами. А з такими виробниками, певен, ми піднімемо економіку та піднімемо країну. Французи ще до нас в черзі за булочками будуть стояти, бо в нас вони смачніші.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,економіка,фракція РПЛ,українське виробництво
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.