США скорочують фінансову допомогу Україні

25 квітня 2017, 13:35
Власник сторінки
Народний депутат України
0
2422
США скорочують фінансову допомогу Україні

Через розквіт політичної корупції та відсутність реформ

На жаль, сталося те, що прогнозував, щодо чого застерігав, і до чого корумпована українська влада не прислухалася: США скорочують фінансову допомогу Украіні по програмах USAID.

Про це пише Foreign Policy, це обговорюють американські політичні еліти.

Застерігав щодо цього ще у грудні http://korrespondent.net/url.hnd?url=https://www.facebook.com/nalyvaichenko.valentyn/videos/1881733118729356/ , але влада виявилася традиційно глухою.

А далі було радикальне скорочення до 150 млн. дол. (!) видатків на підтримку Збройних Сил України у оборонному бюджеті США https://appropriations.house.gov/…/03.02.17_defense_-_fy_20…

Мої застереження і поради не лише не були взяті владою до уваги, але й активно спростовувалися офіційними особами, різними привладними лакеями та ботами.

Попри америкоцентричність політики нового президента США Donald J. Trump і глобальне скорочення американської фінансової допомоги іншим країнам, причина скорочення допомоги Україні має свої конкретні причини: розквіт політичної корупції, збагачення правлячої еліти, зубожіння людей, відсутність реформ.

Цей ряд доповнили тиск і втручання влади у роботу новостворених антикорупційних органів (НАБУ, НАЗК, САП), зволікання із створенням Антикорупційного суду.

Показовою для американської сторони стала "справа Насірова", яку влада усіляко намагається розвалити. Партнери уважно стежать і за розвитком подій навколо інших гучних справ та розслідувань в Україні.

Питання втілення реформ та боротьби з корупцією були, зокрема, предметом нещодавнього телефонного дзвінка держсекретаря США Тіллерсона президенту України Порошенку. http://korrespondent.net/url.hnd?url=https://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2017/04/270398.htm

Справи для влади невтішні і міжнародний тиск посилюватиметься пропорційно до її небажання припинити обкрадати власний народ та брехати.

The End of Foreign Aid As We Know It http://foreignpolicy.com/…/u-s-agency-for-international-de…/

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина-США,Наливайченко,USAID,допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.